and it rotates in a circle like a skater glides across the ice. At the rotor's bottom edge are decorative gear teeth, and in the recent years, as the diameter has been increased quite massively. The Ref. 5980 was 40.5mm and so is the chronograph dual-time (ref. 5990), with a 12-hour hand and a 60-minute counter hand. replica rolex This arrangement of hands looks familiar .. it recalls the hour and minute hands on the main dial and enables intuitive reading of the elapsed time. A chronograph version of the Phidias from the mid-1990s. Back in December 2015.

Lokasyon

FORMU DOLDURUN,
SİZİ ARAYALIM

KAPAT
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

Eski Ataköylüler bilir

ATAKÖY'E YATIRIM YAPMAK,
MODASI GEÇMEYEN BİR SEÇİMDİR.

Nivo Ataköy, İstanbul’da eğitim, hizmet ve ticaret sektörünün en yoğun olduğu hatta, Bahçelievler ve Bakırköy’ün keşisim noktasında yükseliyor. Atatürk Havalimanı, E-5, TEM ve Basın Ekspres Yolu’na yakınlığıyla dikkat çekiyor. Metro ve metrobüs hatlarına komşu olan Nivo Ataköy, şehrin önemli noktalarına kısa sürede ulaşım imkanı sunuyor. Ulaşım ağı, konut projeleri, iş merkezleri, oteller, fuar alanları ve alışveriş olanakları ile her yıl daha fazla gelişen bir semte yatırım yapma fırsatı veriyor.

Nivo Ataköy’le şimdi doğru yere yatırım yapma sırası sizde.

Metro Durağı

Hemen yanında

Kültür Üniv.

Hemen yanında

CNR Expo

Hemen yanında

Atatürk Hava Limanı

4km

Bakırköy İskelesi

5km

Yenikapı İskelesi

14km

F.S.M. Köprüsü

34km

15 T.Ş. Köprüsü

25km

Marmaray ile K.köy

45dk

Taksim Meydanı

24km

Eski Ataköylüler bilir

ATAKÖY KARMAŞADAN UZAK, HAYATA YAKIN OLMAK DEMEKTİR.

İşte Nivo Ataköy’de yaşamanın en güzel yanı! Hem İstanbul’un önde gelen alışveriş merkezlerine hem de anaokulundan üniversiteye birçok seçkin eğitim kurumuna yakın olmak... Nivo Ataköy, aileler ve her yaştan öğrenci için hayatı kolaylaştırıyor. Yakın çevrede konumlanan ve her gün yerli-yabancı binlerce ziyaretçiyi kendine çeken AVM’lerle alışverişi kolay ve eğlenceli hale getiriyor. Bölgede yer alan büyük hastaneler ve tıp merkezleri ise çok çeşitli sağlık hizmetleriyle tüm beklentileri karşılıyor.

Nivo Ataköy’le şimdi hayatı dolu dolu yaşama sırası sizde.

LEED GOLD Sertifikası Adayı
  WhatsApp Dokun, hemen ara: 0212 244 45 45 BAŞVURU FORMU